lunedì 12 novembre 2012

Ready to Paris

Ready to Paris!!


Parisi nje nga vendet qe kam deshiruar gjithmone te shkoj....dhe tani erdhi momenti :D !!!
Gjithmone i menduar si nje nga qytetet me romantik te botes per ato rrugizat e ngushta bohemiane...Montemartre,katedralja Notre-Dame,muzeu Louvre,kulla Eiffel..etj!!
eshte rralle te shohesh njerez te veshur sportive dhe me atlete...keshtu thone...kane nje klas te papare "tres chic" per ta then ne gjuhen e tyre :)!!Mgjth do te shoh nese gjithka qe kam imagjinuar rreth ketij qyteti  dhe magjia qe percjell eshte me te vertet reale!!
Ah nese ndonjera nga ju eshte kurioze,do te shkoj me dy mikeshat e mia :D!!Prandaj kete jave sdo jem online ,kur te kthehem do tju tregoj te gjitha!!
Flm ti qe po lexon kete post :) stay tuned,kisses !!

Nessun commento:

Posta un commento